Organicera Aqua 4lü Set Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 410,00 ₺349,95 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: ORGANİCERA.U1280008
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

 %100 Organik Pamuktan üretilmiştir.

 

*  Ürünlerin yumuşak dokuması çocuğunuza maksimum kullanım rahatlığı ve konforu sağlar.

 

*  Dokuma, baskı, nakış ve aksesuar kalitesi en üst düzeydedir.


*  Ağırtıcı kullanmayınız.

 

*  Markanın ait olduğu ülke: Türkiye

 

Neden Organik Pamuk Tercih Edilmelidir ?
 

Organik Pamuk genetik olarak modifiye edilmemiş bitkilerden böcek ilacı, kimyasal gübre gibi toksik maddeler kullanılmadan üretilen pamuktur.

Organik pamuk sentetik tarım ilaçları, bitki öldürücü ve gübrelerin en az 3 yıl süresince hiç kullanılmadığı çiftliklerde üretilir.

Organik tarımda haşere öldürücü (pestisid), ot öldürücü (herbisit), mantar öldürücü (fungisid) ya da benzeri diğer tarım kimyasalları hiç kullanılmaz, bunun yerine toprak ve toprağı oluşturan öğelerin biyolojik faaliyetlerinden yararlanılır. Kısaca, organik olarak üretilen ürünlerin işleme ve üretiminde hiç bir toksik kimyasal kullanılmaz; zararlı haşereler ile mücadelede tarım ilaçları yerine, parazitler ya da uğur böcekleri gibi faydalı organizmalardan faydalanılmaktadır

Organik pamuk, konvansiyonel pamuğa göre çok daha temiz ve sürdürülebilir bir üründür.

Organik tarım ürünleri, uzun vadede astım ve kanser gibi rahatsızlıklara neden olan ve toprağı, havayı, suyu ve besinlerimizi kirleten sentetik böcek ilaçlarına maruz kalmamıza engel olarak bizi ve ekosistemizi korur.

Organik pamuk kullanmayı tercih etmek, kendinizin, çocuğunuzun sağlığının ve üzerinde yaşadığımız gezegenin geleceği hakkında düşünmek demektir. Yıllardır süregelen zirai uygulamalar, tehlikeli böcek ilaçları ve gübrelerin kullanılması, genetiği değiştirilmiş mahsullerin yetiştirilmesi organik tarım yöntemlerinin uygulanması ile geri çevrilebilinir. Organik üretim mantığını benimsemiş üreticiler ile iş yaparak, doğaya karşı gelmek yerine, doğa ile iş birliği yapıyoruz. Organik ürünler yiyeceklerimizin, tekstil ürünlerinin ve kozmetiklerin içinde gereksiz katkı maddelerinin kullanılmaması anlamına gelir.

BENZER ÜRÜNLER
 • İndirim
  Uçan Balon Detaylı 2li Takım 3-9 Ay
   79,95 ₺    55,00 ₺
 • İndirim
  Penye Bebek Şort 0-6 Ay
   59,95 ₺    29,95 ₺
 • İndirim
  Smile! Kısa Kol Bebek Tshirt 3-6 Ay
   49,95 ₺    29,95 ₺
 • Mayoral Tshirt & Tulum 1-2 Ay
  233,00 ₺
 • Buzul 2li Eldiven
  14,95 ₺
 • Prematüre Organik Pamuk Tulum
  49,95 ₺
 • İndirim
  Beli Lastikli Kot Pantolon 6-9 Ay
   169,95 ₺    85,00 ₺
 • Dinozorlu 3lü Takım 0-3 Ay
  139,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..