Hikayemiz

 

2011 yılının Şubat ayında ürünlerimizi satışa sunduğumuz mağazamız Antalya Şirinyalı’da ve eşzamanlı olarak levodaddy.com e-ticaret sitemiz açıldı.

Emek, özveri ve çok çalışmayla bu güne getirdiğimiz Levo Daddy markamız bu sene 13. yaşını tamamlıyor.

 

Hayat beni doğduğum yere uzun yıllar sonra geri döndürdüğünde sevdiğim işi, sevdiğim şehirde yapma fikri olgunlaşmaya başlamıştı.. Ve babam Levent Erkılavuz giderken başlayan bu serüven onun ismini vereceğim bir marka doğurmuştu: Levo Daddy; sürekli ileriye taşımaktan gurur duyduğum biricik dükkanım :)

 

Annelerin hayatına dokunan birbirinden özel birçok markayı Antalya’da ilk defa sizlerle buluşturmaya başladığımızdan beri tam 13 sene geçti. Aldığımız her yeni yaşta, yeni eklenen markalarla 70’den fazla, seçkin ve titizlikle seçilmiş Türk ve Dünya çocuk markalarını bir araya getirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.  0-14 yaş her türlü tekstilden oyuncağa, ayakkabıdan çocuk bakım ürünlerine, aksesuardan kehribar kolyeye kadar binlerce ürün ile birçok ihtiyacınızı tek bir yerden giderebileceğiniz mağaza konseptini geliştirmekten ve sizlerin hayatını kolaylaştırmaktan dolayı mutluyuz.

 

Anne titizliği ve deneyimiyle dikkatle seçtiğimiz ürünlerimiz çocuklar için en iyi kalitede üretilmiş markalara aittir. Uzun yıllardır çocuk ürünleri konusunda uzmanlaşmış ekibimizle;  özenle hazırlanan reyonlarımızda siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

 

Geçtiğimiz bu 13 yılda, en güzel kazancın gülümseyen çocuklar, mutlu anne babalar olduğunu öğrendik. Emek ve yaptığın işi severek geçirilen her iş gününün bambaşka bir keyif olduğunu anladık.. 13 yıl öncenin bebekleri şimdi birer genç olma yolundayken, bizimle büyümelerine tanıklık etmek ise çok ama çok değerli.

 

Çalışkan ve yetenekli iş arkadaşlarımıza, bu 13 yılda bizlerle olan çok sevgili ailelerimize, müşterilerimize, tüm sevenlerimize, yolu Levo Daddy’den geçmiş herkese kısaca bu kocaman aileye binlerce teşekkürler!

 

 

Emine Erkılavuz Şimşek

Mart 2022

 

  • BİZİ TAKİP EDİN..