Hikayemiz

Antalya’nın ilk organik çocuk mağazası açma fikrinin oluşmasında bir çok etken var aslında. Öncelikle insanın sevdigi işi yapmasının ne kadar önemli olduğu düşüncesine dayanıyor. Çocuklarla ilgili bir kurumda çalışmak, çocuklar için yararlı birşeyler yapmaktı hep hayalim, bir de doğup büyüdüğüm şehre geri dönmek. Bu isteklere rağmen, hayatın olağan akışında seyrederken, bu projenin gerçekleşmesini sağlayacak birçok motivasyon peş peşe zamanlarda çıktı karşımıza.

 

Son yıllarda artan çevresel risk faktörleri ve sağlık sorunları nedeniyle, organik ürün kullanımının bebek ve çocuk sağlığı açısından çok önemli olduğu gerçeğinin farkındayız. Çocukların ciltlerine uzun süre temas eden tekstil ve oyuncak gibi ürünlerde organik ürün tercih etmek onların sağlığını riske atmamak açısından çok önemli. Aynı şekilde, insan yaşamının her alanında saf ve doğal ürünler kullanmanın önemi de giderek artmaktadır. Antalya’da da bizim gibi düşünen, bebeklerini saf ve doğal ürünlerle büyütmek isteyen aileler olduğu inancı bizi bu projeyi hayata gerçirme konusunda oldukça motive etti. Bütün bunlar bizi, geleceğimiz olan çocuklar için oldukça önemli ve eksik bir sektörü Antalya’da ilk olarak başlatma fikrine yöneltti.

 

Levo Daddy Organics, marka ismini bu projenin en büyük ilham kaynağı Y. Mimar Levent Erkılavuz’dan alıyor. Onun ışığında, mağazamızı 26 Şubat 2011 tarihinden itibaren Şirinyalı Mahallesinde siz doğa dostu ailelerin beğenisine sunuyoruz.

 

 

Emine Erkılavuz Şimşek

 

 

  • BİZİ TAKİP EDİN..