Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik Taahütü

 

Aşağıdaki maddeler, www.levodaddy.com ve www.levodaddyorganics.com web siteleri üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

Sitemiz içerisinde sipariş ve satış işlemlerinin takibi, ödeme ve kredi kartı işlemlerinin hızlanması amacı ile üyelik sistemi mevcuttur.

Web sitesi kullanıcılarımız üyelik sistemi içerisinde vermiş oldukları bilgileri istedikleri zaman düzenleme ve güncelleme haklarına sahiptirler.

Üyelik sistemi içerisinde verilen kişisel ve kurumsal bilgiler bu sistem dışında bir işlem için kullanılmayacaktır.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgileri belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız.

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetin bedelinin tahsil edilmesi gibi durumlarda kullanılacaktır.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler, ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Levo Daddy Organics kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Levo Daddy Organics’in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.levodaddy.com ve www.levodaddyorganics.com sitelerine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Levo Daddy Organics’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.levodaddy.com ve www.levodaddyorganics.com adlı web sitelerimiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

 

Güvenlik Politikası

 

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde 256 bit şifreli olarak kredi kartı bilgileriniz bankamıza iletilir.

2- Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmez. Alışveriş esnasında kullanılan kart bilgilerinizi biz de bilmeyiz. Sadece siz ve   bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız, sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

3- Sitemiz dünya standardı olan Windows 2016 Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir. Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

www.levodaddy.com

 

  • BİZİ TAKİP EDİN..