Garanti ve İade Koşulları

 

Ürünlerin garantisi var mıdır?  

www.levodaddy.com’dan aldığınız her ürün, aksi belirtilmediği takdirde, üretici firmasının garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Ürün üzerinde herhangi bir hasar gördüğünüzde, kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldığınız andan itibaren ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması, ambalajının yırtılması durumunda ürün garanti kapsamı dışındadır.

 

Garanti koşulları ve uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi ve yardım almak için bize mail veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Hangi ürünler iade alınır ya da değişim yapılabilir? 

Sağlığınız için önemli olan hijyenik satış koşullarımızı sürdürebilmek için teslim aldığınız ve iade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünlerin orijinal ambalajının hijyenikliğinin ve tekrar satılabilirliğinin korunması gerekmektedir. Bu sebeple özür dileyerek herhangi bir şekilde kullanılan, yıpranan, ürün ambalajı, kutusu ve/veya etiketi hasarlı ürünleri iade alamamaktayız.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan ve imzanızı attıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bedeli, ürünün Levo Daddy Organics Antalya mağazasına ULAŞTIĞI ANDAN İTİBAREN onbeş (15) gün içerisinde iade edilir. Levo Daddy Organics, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ve alımından cayılan ürünlerde ürünü geri gönderme kargo ücreti MÜŞTERİ tarafından ödenecektir.

 

 

Satın aldığım ürünü değiştirmek için ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünleri farklı bir beden, renk veya model ile ya da başka bir ürün ile değiştirmek isterseniz, ürününün ambalajını tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan  teslim aldığınız şekli ile değiştirilmek üzere iade edebilirsiniz. Levo Daddy Organics, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü değiştirmeyebilir. Fikir değişikliği nedeniyle sipariş verdiğiniz ürünün farklı bir bedenini ya da modelini istemeniz dahilinde ürünün mağazamıza değişim üzere geri gönderimini ilgilendiren kargo ücreti MÜŞTERİ tarafından ödenecektir. Değişimin yapılabilmesi için ürünü mutlaka fiş/faturası ve irsaliye ile iade etmeniz gerekmektedir.

 

 

Satın aldığım ürün hatalı çıkarsa ne yapmalıyım?

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürününün ambalajını tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim aldığınız şekli ile iade edebilir ya da başka bir ürün ile değiştirebilirsiniz. Bu bilgileri takiben anlaşmalı kargo şirketimiz ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün stoklarımızda olması durumunda yenisi ile değiştirilecektir. Ürünün stoklarımızda bulunmaması halinde, ürün bedeli müşteriye iade edilecektir ya da yeni bir ürün ile değişimi yapılacaktır. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 iş günü süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılamaz. Hatalı olduğu taraflarca kabul edilen ürünlerin en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde iade süreci başlatılacaktır. Kredi kartınıza ürünün iade bedelinin yatırılması ise ilgili bankalar tarafından 1-6 hafta arasında yapılmaktadır. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Üründe kusur olması ya da yanlış ürün gönderilmesinden doğan iadelerde kargo ücreti FİRMAMIZ tarafından karşılanacaktır.

 

 

 

Teslim aldığım ürünleri iade etmek istiyorum.. 

Ürünü başka bir ürünle değiştirmek yerine iade etmek isterseniz, ürünün iadesini mutlak olarak orjinal kutusu içerişinde veya ambalajı ile kabul edebiliyoruz. Almış olduğunuz ürününü ambalajını tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim alma tarihinden itibaren (7) iş günü içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, mutlaka ürün fiş/fatura ve irsaliyesi ile iade ediniz. Müşterinin alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bedeli, ürünün Levo Daddy Organics Antalya mağazasına ULAŞTIĞI ANDAN İTİBAREN en geç yedi (7) iş günü içerisinde iade süreci başlatılacaktır. Kredi kartınıza ürünün iade bedelinin yatırılması  ise ilgili bankalar tarafından 1-6 hafta arasında yapılmaktadır. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ve alımından cayılan ürünlerde ürünü geri gönderme kargo ücreti MÜŞTERİ tarafından ödenecektir.

 

  

 

Teslim aldığım ürünler sipariş ettiklerimle aynı değilse ne yapmalıyım?  

Çok düşük bir ihtimalde olsa böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen ürünleri açmayınız, kullanmayınız ve hemen bizi arayınız ya da mail atınız. Yapmanız gerekenler konusunda bilgilendirileceksiniz. Hatalı ürünleri, faturası ve ambalajı ile birlikte, tarafımıza göndermeniz durumunda, ürün, kalite kontrol departmanımız tarafından incelenecek ve size EN GEÇ 3 İŞ GÜNÜ içerisinde konuyla ilgili bilgi verilecektir. Ürünlerin sipariş ettiğiniz ürünlerden bariz bir şekilde farklı olduğu tespit edilirse, ürün bedeli kredi kartınıza iade edilecek veya talebiniz doğrultusunda başka bir ürün ile değiştirilecektir. Ürün bedelinin iadesi için en geç yedi (7) iş günü içerisinde iade süreci başlatılacaktır. Kredi kartınıza ürünün iade bedelinin yatırılması ise ilgili bankalar arasında olup, bankalar tarafından 1-6 hafta arasında yapılmaktadır. Üründe kusur olması ya da yanlış ürün gönderilmesinden doğan iadelerde kargo ücreti FİRMAMIZ tarafından karşılanacaktır.

 

 

 

Anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz

 

Levo Daddy 0-14 Yaş Çocuk Mağazası

5E Mimarlık İnşaat Dek. Mob. Ayd. Ev Aks. San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

  • BİZİ TAKİP EDİN..