Sertifikalarımız

ORGANİK TEKSTİL VE OYUNCAKLARA AİT SERTİFİKALAR
Satıştaki organik ürünlerde kullanılan YALNIZ pamuk değil ürünlerin tedariği aşamasında beraber çalışılan BÜTÜN üreticiler ; kumaş tedarikçileri, boyahaneler, baskıcılar da uyguladıkları üretim süreçleri açısıdan dünyada akredite olmus sertifikasyon kuruluşları ( Control Union/ IMO/ETKO ) tarafından GOTS standartlarına göre sertifikalandırılmışlardır. Sertifikalar sayesinde ürünlerde kullanılan kumaşların boyanması aşamasında, ağır metaller içeren sentetik AZO boyalar, ağartıcı klor ya da zararlı kimyasal maddelerin kullanılmadığı güvence altına alınmışır.

 

 

 


BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİNE AİT ORGANİK SERTİFİKALARI
Levo Daddy Organics’te satılan tüm SONETT Temizlik grubu ürünleri, ekolojik temizlik ürünleri için en önemli sertifikasyon kuruluşu olan ECOGARANTIE tarafından sertifikalandırılmış bulunmaktadır. Bağımsız bir sertifikasyon kuruluşu olan ECOCONTROL ise SONETT’in belirlediği kalite kriterlerinin uygulanmasını düzenli olarak kontrol etmekte ve belgelemektedir.

 

 

 


EKOLOJİK MOBİLYA SERTİFİKALARI
Tüm mobilyalarımızda çocuğunuzun sağlığı dikkate alınarak yapay malzemeler yerine masif ağaç kullanılmıştır. Mobilyalarda kullanılan cila, çocuklar için özel olarak üretilen su bazlı %100 doğal bir ciladır. Kurşun içermeyen, Der Blaue Engel sertifikalı kokusuz, dayanıklı, çevre dostu ve uzun ömürlü bir ciladır.

 

 

  • BİZİ TAKİP EDİN..