Bibs Kauçuk Emzik - Wine Diğer Ürünler

Fiyat: 229,00 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: 100251
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Söz konusu emzik olunca, BIBS Colour gerçek bir klasik. Yaklaşık 40 yıldır Danimarka'da tasarlanıp üretilen BIBS Colour emzikler, %100 doğal kauçuk ucuyla, hava akışı sağlayan delikleri ve cilt tahrişini önlemek için geliştirilen hafif eğimli yapısı ile gerçek bir efsane! BIBS Colour, yuvarlak ve yumuşak kauçuk uç kısmı ile anne memesine en yakın forma sahip olduğundan, çocuklar tarafından kolay kabul ediliyor. Anne memesini taklit ederek, emiş sırasında hava akışı sağlıyor. 

 

Ultra hafif ve sağlam yapısı ile bebeğinizi yormuyor. Standard bir emziğin  10 gram olduğu bir dünyada, Bibs emzik sadece 6 gram! Bu hafifliğini de özel tasarımlı ultra hafif plastiğine borçlu! Plastik demişken; Bibs emzikler BPA, PVC ve Fatalat  gibi zararlı maddeler içermiyor ve dünyaca geçerli EN 1400 standardına göre üretiliyor. 

 

Hiçbir emzik markasında göremeyeceğiniz kadar fazla renk çeşidine sahip olan BIBS Colour, klasikleşen zamansız tasarımı ve elegant duruşu ile tasarım ve işlevselliği birleştiriyor. BIBS Colour, bir emzikten beklenen tüm detaylara sahip olmasının yanı sıra; bir emzikten beklenmeyen güzellikte tasarımı ile, tüm dünyada hem anneleri hem çocukları kendine hayran bırakıyor...

 

BAKIM TALİMATI

Satın aldığınız her emziği, kullanmadan önce sterilize etmeniz gerekir. BIBS emzikleri ilk kullanımdan önce, kaynayan suda 3-4 dakika sterilize etmenizi öneririz. BIBS emzikler hava akışına sahip olduğundan, kaynatırken emziğin içine su dolması normaldir. Emziğin içindeki su soğuduktan sonra, emzik ucunu sıkarak, dolan suyu boşaltabilirsiniz. BIBS emzikleri, mikrodalgada, bulaşık makinasında ya da diğer temizleme cihazlarında steril etmenizi, doğal kauçuk malzemenin yapısını bozabileceği için önermiyoruz. 

 

Hijyen ve güvenlik sebepleri ile, kullandığınız emzikleri 4-6 hafta aralığında yenilemeniz gerekir. Emziği her kullanım öncesi temizleyiniz. Bebeğinizin diş gelişimi ve sağlığı için, emzik ucu şeker ya da tıbbi malzemelere dokundurularak verilmemelidir. Güneş ışınlarına maruz bırakmayınız ve kullanılmadığı zamanlarda kuru ve kapalı bir yerde muhafaza ediniz.

 

BIBS HAKKINDA
BIBS emziklerin hızla dünyaya yayılması ve giderek popüler olması sebebiyle, Bibs'in yeni bir emzik markası olduğu düşünülse de; sanılanın aksine 40 yıllık Danimarka markasıdır. Aradan geçen 40 yıllık zaman içerisinde BIBS, tüm dünyada en çok tercih edilen doğal malzemeli, fonksiyonel, Avrupa kalitesine sahip emzik markası oldu. BIBS ürünlerinin tamamı Danimarka'da tasarlanıp Danimarka'da üretiliyor.

 

BENZER ÜRÜNLER
 • Bibs Try It Emzik Seti - Blush
  729,00 ₺
 • Bibs Kauçuk Emzik - Cloud Glow Night
  239,00 ₺
 • Bibs Kauçuk Emzik - Mocha
  229,00 ₺
 • Kidful Ahşap Emzik Askısı - Blush
  199,00 ₺
 • Kidful Ahşap Emzik Askısı - Night
  299,00 ₺
 • Bibs Kauçuk Emzik - Iron
  229,00 ₺
 • Bibs Tie Dye Camo Emzik - Dark Oak Sand
  229,00 ₺
 • Bibs Kauçuk Emzik 2li - Iron ve Baby Blue 0-18 Ay
  439,00 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..