Myminibaby İleri Seviye Yüzme Kolluk Diğer Ürünler

Fiyat: 1.299,99 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: MY.02
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Myminibaby İleri Seviye

Myminibaby ileri seviye kolluklar çocuğun kafasını 10 cm yukarıda ve tam dengede tutmaktadır. Bu sayede rahat hareket edebilmesi ve tüm kaslarının çalışması sağlanmaktadır. Myminibaby ileri seviyekollukları, tüm Avrupa'da güvenlik seviyesi ve kalitesiyle 40 yıldır tercih edilmektedir. Patlamaz yapıları çocuklarınız için güvenle kullanabilmenizi sağlayacaktır. Delici bir aletle delinmediği müddetçe patlamayacak olan kollukların patlaması halinde ise içerisinde bulunan sünger çocuğunuzun batmasına engel olacaktır. Kaliteli ve güvenilir yüzme yardımcısı arayanlar için en ideal tercihlerden birisi Myminibaby ileri seviye kollukları olacaktır. Kolluklarla birlikte tamir kiti de gönderilmektedir. Bu sayede patlaması halinde tamir edilerek kullanılabilecek oldukça bütçe dostu bir seçenek olduğu söylenebilmektedir.

Myminibaby İleri Seviye Kimler için Uygun?

Myminibaby ileri seviye kollukları, başlangıç seviyesini tamamlamış çocuklar için uygundur. Çocuğunuz daha önce suda herhangi bir kollukla tek başına yüzmüş ve belli psikomotor becerilerine sahip ise ideal kolluk tercihi ileri seviye olacaktır. Çocuğunuzun Suda tek başına kalması, kendi etrafında dönmesi veya istenilen tarafa yüzme gibi performanslar göstermesi sudaki psikomotor becerilerinin geliştiği anlamına gelmektedir.

 

UYARI:ILERI SEVIYE KOLLUK 

*Myminibaby İleri seviye yüzme kolluk Daha önce herhangi bir kolluk kullanmış, kullandığı kollukla tek başına su da yüzmüş belli psikomotor becerilere sahip çocuklara önerilir.(suda tek başına kalabilme, dönme ve istenilen tarafa doğru destek almadan yüzebilme...vb)

*Myminibaby İleri seviye Kollukların dış çapı başlangıç seviyesine oranla daha küçük olduğundan çocuğunuzu su seviyesinden sadece 10 cm havada tutar. Başlangıç seviyesi yüzme kolluğu su seviyesinden 17cm yukarda tutar. Her iki yüzme kolluğu da 30 kg a kadar kullanılır.

*Myminibaby İleri seviye yüzme kolluk iç çapı, başlangıç seviyesi ile aynı ölçüdedir 7 cm. İleri seviye kolluk kullanabilmek için, yaş, boy ve ağırlık belirleyici değildir. Çocuğun motor becerilerine göre karar verilmelidir. Çocuğun sudaki deneyimi burada çok önemlidir.

 

 Myminibaby Yüzme Kollukları Nasıl Kullanılır?

 

*Myminibaby yüzme kollukları Kullanmadan önce suyla ıslatın, sonra çocuğunuzun kolunu havaya kaldırarak koltuk altına kadar ittirin ve çocuğunuzun kolunda takılıyken şişirmeye başlayın. Kollukları dikiş izleri kaybolana kadar şişirin. Tıpasını kapatın. Tıpaların içinde bulunan özel toplar sayesinde kolluğunuz hava kaçırmaz. Bu yüzden acele etmenize, tıpayı sonuna kadar kapatmanıza ve içine bastırmanıza gerek yoktur.

 

*Tıpaları içeri asla bastırmayınız, aksi takdirde kolluğunuzun mekanizmasına zarar verir, hava kaçırmasına neden olursunuz!

 

*Kollukları şişirdiğinizde çocuğunuzun koluna tam oturmalıdır. Kollukları çocuğunuz suya girmeden önce kolundan çıkıp çıkmadığımı kontrol edin. Eğer kolluklar çocuğunuzun kolundan çıkıyorsa az şişirilmiş demektir. Kollukları çocuğunuzun kolundan çıkmadığına emin oluncaya kadar tekrar şişirin.

 

*Kollukların temas ettiği bölgede güneş yağı olmamasına özen gösteriniz varsa kuru bir havlu ile siliniz.

 

 

*Kolluk tıpalarının özellikle dışarıda olmasına özen gösteriniz.

 

*Kollukları çocuğunun kolunda iken tıpanın iki tarafından hafifçe bastırarak havasını indirip çıkartınız.

 

*Direkt güneş ışığı altında veya arabanın içinde bırakmayınız, gölgede muhafaza ediniz, her kullanımdan sonra duru su ile durulayınız.

  

Myminibaby Kolluklar Hava Kaçırıyorsa Ne yapabilirim?

 

 

*Myminibaby yüzme Kolluklar hava kaçırıyorsa; nereden hava kaçırdığını bulmak için suyun içine batırınız ve hava çıkan yeri tespit edip işaretleyiniz. Kolluğunuz inik ve kuru vaziyette iken paketten çıkan özel damla ile hasarlı yeri yapıştırıp kurumaya bırakınız. Kolluğunuzu 24 saat sonra tekrar kullanabilirsiniz.

 

**Paketten çıkan damlayı çocuklarınızdan uzak tutunuz!

 

Son Olarak… 

 

 

*Çocuklarınızı yüzerken asla gözetimsiz bırakmayınız. Mümkün olduğunca göz teması kurunuz. Bu çocuğunuzun öz güvenini arttıracak ve suda kendisini daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. Myminibaby yüzme kolluğu kullanan bebeklerin diğer yüzme arkadaşı kullanan bebeklere oranla sudaki öz güvenlerinin daha fazla ve hızlı geliştiği gözlemlenmiştir.

 

*Myminibaby kolluklar Daha rahat taşınıp, muhafaza edilebilmeleri adına tarafımızdan tasarlanan özel taşıma çantası ile sizlere teslim edilir. Siz de çocuklarınıza kolluklarını kendilerinin taşımalarını teşvik edebilir, onlara sorumluluk vererek öz güvenlerini arttırıp, yüzmek için motive edebilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER
 • Mayoral Mayo Şapka Set Pembe Çizgili 12-18 Ay
  849,50 ₺
 • İndirim
  Mayoral Ecofriends Short Mayo 8-9 Yaş
   1.045,50 ₺    699,95 ₺
 • Slip Stop Zagor Sun Hat
  249,99 ₺
 • Slip Stop Bubba Sun Hat
  249,99 ₺
 • Uv Korumalı Şapka Big Fish Balık 1-5Yaş
  499,95 ₺
 • İndirim
  Carters Neon Kalpli Mayo 2-3 Yaş
   799,99 ₺    399,99 ₺
 • Slip Stop Betty Upf Güneş Korumalı Şapka
  249,99 ₺
 • İndirim
  Disney Spiderman Web Panço 4-9 Yaş
   699,95 ₺    495,50 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..