Myminibaby Başlangıç Seviye Yüzme Kolluk Diğer Ürünler

Fiyat: 1.299,99 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: MY.01
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Myminibaby başlangıç seviyesi kolluklar, Avrupa'nın tamamında 40 yılı aşkın bir süredir güvenilir bir yüzme yardımcısı arayan ebeveynlerin ilk tercihleri arasındadır. 8. aydan itibaren kullanılma imkanı sunan başlangıç seviyesi kolluklar, özel bir delici aletle delinmediği müddetçe patlamamaktadır. Patlama durumunda ise içindeki sünger nedeniyle bebeğiniz batmamaktadır. Böyle bir durumda paketinizden çıkan özel damla ile kolluklarınızı onararak 24 saat sonra kullanmaya devam etmeniz mümkün olacaktır. Myminibaby başlangıç seviyesi kollukların yüksek güvenlik düzeyi bebeklerinize gönül rahatlığıyla yüzme eğitimi vermenizi sağlayacaktır.

 

Myminibaby başlangıç seviyesi kollukları, bebeğinizin kafasını su seviyesinden 17 cm yukarıda ve dengede tutmaktadır. Bu sayede bebeğiniz tüm kaslarını çalıştırarak keyifle gelişimini gerçekleştirebilmektedir.

 

Myminibaby Sağlıklı Yüzme Yardımcıları

Myminibaby kollukları üretilirken hiçbir şekilde atık madde kullanılmamaktadır. Bebeklerin cildine zarar vermeyecek materyallerden üretilmektedir. Bu sayede bebeklerinizin tahriş veya alerji gibi problemlerle karşılaşmasının önüne geçilmektedir. Üretim aşaması biten yüzme yardımcıları, özel testlerden geçirilerek kontrol edilmekte ve bu işlemden onay aldıktan sonra paketlenmektedir.

 

Myminibaby Yüzme Kollukları Neden Tercih Edilmeli?

40 yıldır tüm Avrupa 'da kullanılan Myminibaby yüzme kollukları bebeğinizin kafasını su seviyesinden 17 cm yukarıda ve dengede tutarken, bebeğinizin tüm kaslarını çalıştıran ilk ve tek yüzme arkadaşıdır.
8. Aydan itibaren kullanılması tavsiye edilir.
İç çapı 7 cm' dir. İç çapı çocuğun kol kalınlığına göre şişirilerek belirlendiğinden 30 kg 'a kadar kullanılabilir.
Myminibaby yüzme kolluğu bebeğinizin sudaki özgüvenini arttırır. Daima dengede tuttuğundan Myminibaby yüzme arkadaşı kullanan bebeklerin yaşıtlarına oranla daha kolay desteksiz yüzebildikleri gözlemlenmiştir.
Özel delici bir aletle delinmediği takdirde patlamaz. Oldu ki patladı içindeki sünger sayesinde bebeğiniz suya batmaz. Ayrıca içinden çıkan özel damlası sayesinde yüzme kolluğunuz kolayca onarılır ve 24 saat içinde tekrar kullanılabilir.
Kolluğun her tarafı merkeze eşit uzaklıktadır. Bu sayede bebek suyun içinde daima dengede durabilir, asla batmaz.
Myminibaby yüzme kollukları çocukların kendi eşyalarını taşımalarını sağlayan özel bir çanta ile gönderilir.
Plastiğinde atık madde kullanılmadan üretilmektedir.
İçeriğinde en hassas bebek cildine zarar verebilecek herhangi bir madde bulunmamaktadır.
Tüm testleri yapıldıktan sonra paketlenir. Paketi açılmış veya zarar görmüş, kullanılmış ürünlerin hijyen açısından uygun olmadığından geri iadesi yoktur. 
Myminibaby yüzme kollukları engelli dostlarımızın da kullanımına uygun tasarlananan en güvenli yüzme arkadaşıdır.
Myminibaby yüzme kolluklarını bebeğinizde ebeveyn gözetimi olmadan kullanmayınız.

 

Myminibaby Yüzme Kollukları Nasıl Kullanılır?

 *Myminibaby kollukları Kullanmadan önce suyla ıslatın, sonra çocuğunuzun kolunu havaya kaldırarak koltuk altına kadar ittirin ve çocuğunuzun kolunda takılıyken şişirmeye başlayın. Kollukları dikiş izleri kaybolana kadar şişirin. Tıpasını kapatın. Tıpaların içinde bulunan özel toplar sayesinde kolluğunuz hava kaçırmaz. Bu yüzden acele etmenize, tıpayı sonuna kadar kapatmanıza ve içine bastırmanıza gerek yoktur.

*Tıpaları içeri asla bastırmayınız, aksi takdirde kolluğunuzun mekanizmasına zarar verir, hava kaçırmasına neden olursunuz!

 *Kollukları şişirdiğinizde çocuğunuzun koluna tam oturmalıdır. Kollukları çocuğunuz suya girmeden önce kolundan çıkıp çıkmadığımı kontrol edin. Eğer kolluklar çocuğunuzun kolundan çıkıyorsa az şişirilmiş demektir. Kollukları çocuğunuzun kolundan çıkmadığına emin oluncaya kadar tekrar şişirin.

 *Kollukların temas ettiği bölgede güneş yağı olmamasına özen gösteriniz varsa kuru bir havlu ile siliniz.

 

*Kolluk tıpalarının özellikle dışarıda olmasına özen gösteriniz.

 

*Kollukları çocuğunun kolunda iken tıpanın iki tarafından hafifçe bastırarak havasını indirip çıkartınız.

 *Direkt güneş ışığı altında veya arabanın içinde bırakmayınız, gölgede muhafaza ediniz, her kullanımdan sonra duru su ile durulayınız.

BENZER ÜRÜNLER
 • Slip Stop Venice Swimsuit
  499,99 ₺
 • Kolluk Onarım Bandı
  149,99 ₺
 • Antebies Toz Pembe Havlu Şapka
  400,00 ₺
 • Carters Dinozor UV Korumalı Alt Üst Mayo Set 4 Yaş
  1.499,99 ₺
 • Slip Stop Nany Sun Hat
  249,99 ₺
 • İndirim
  Carters OshKosh Papağan Mayo 5 Yaş
   799,99 ₺    399,99 ₺
 • Mayoral Kapüşonlu Havlu Panço Yengeç
  799,95 ₺
 • Baba Oğul Şort Mayo Crazy Crab
  799,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..