Mint Elbiseli İkizim ve Ben Seti - Ceren Bebek Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 295,00 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: İVB.30
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Kızınız ve oyuncak bebeği ile takım giyinip, eğlenirken öğrenmeye ne dersiniz? Kızlarımız ve bebekleri aynı kıyafetleri giymekle kalmayıp, beraber gezecek, oynayacak, hayaller kuracak ve beraber uyuyacaklar ...

 

Türkiye’de bir ilk olan bu konseptimizde, çocuklarımızın hem eğlenmesini hem de sorumluluk ve arkadaşlık duygularının gelişmesini hedefledik. Çocuklarımızın yanlarından ayırmadığı oyuncaklarının en kaliteli malzemelerden yapılmış olması birinci önceliğimiz olduğu için kıyafetlerin ve bebeklerimizin imalatında kaliteden hiç bir ödün verilmemiştir.

 

Hangisi sizin bebeğiniz? İkizim ve Ben ürünlerinin birbirinden güzel bebekleri Ceren, Zeynep ve Lara bebek küçük hanımefendileri bekliyor. Ceren, Zeynep ve Lara bebek için tasarlanmış en moda kıyafetler burada! Çocuk ve oyuncak bebek kıyafetlerini tasarlarken şıklığı, zerafeti ve rahatlığı ön planda tuttuk. Bebek kıyafetlerinin kalitesi ve detaylardaki hassasiyetimiz çocuk kıyafetleri ile aynıdır. Bebeklerimiz 46 cm boyundadır ve kıyafetlerinin uluslararası standartlara uygunluğu test edildi.

 

Mint rengi tüllü elbiseli ikizim ve ben setine çocuğunuzun elbisesi, 3 bebekten seçeceğiniz bir bebek, bebek kıyafeti, bebek ayakkabısı ve (varsa) çorabı dahildir.

 

Ürün özellikleri:

Bel kısmında çiçek detayı ve arkasında fermuarı ile kolay giydirilip çıkarılır. Parlak kumaşı sayesinde hem şık hem de rahat bir abiye elbisedir. Üstü parlak kumaş ve tüm elbiseyi içeren astarı ile özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz

Astar %100 Pamuk

BENZER ÜRÜNLER
 • Mercan Kadife Elbiseli İkizim ve Ben Seti - Zeynep Bebek
  270,00 ₺
 • İndirim
  Çiçekli Lacivert Elbiseli Zeynep Bebek İkizim ve Ben Seti
   250,00 ₺    200,00 ₺
 • Kırmızı Tüllü Elbiseli İkizim ve Ben Seti - Zeynep Bebek
  295,00 ₺
 • Kırmızı Tüllü Elbiseli Bebek
  140,00 ₺
 • Pudra Tüllü Elbiseli İkizim ve Ben Seti - Zeynep Bebek
  295,00 ₺
 • İndirim
  Kurdele Detaylı Gri Elbiseli Bebek
   140,00 ₺    109,95 ₺
 • Mercan Güllü Organze Elbiseli İkizim ve Ben Seti Ceren Bebek
  295,00 ₺
 • Mercan Güllü Organze Elbiseli İkizim ve Ben Seti - Zeynep Bebek
  295,00 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..