Trukid Sport Mineral Organik içerikli Güneş Kremi 100 ml Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 329,95 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: TRUKID.10304
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

DENİZDE YADA YOĞUN GÜNEŞ ALTINDA UZUN SÜRE KALAN VE/VEYA VAKİTLERİNİN BÜYÜK BİR KISMINI GÜNEŞ IŞIĞI ALTINDA SPOR YAPARAK GEÇİRENLER İÇİN TRUKİD SPORT SPF 30+ UYGUN BİR SEÇİM OLACAKTIR.

TABİ BUNA DENİZ VE HAVUZDAN ÇIKMAYAN MİNİKLER DE DAHİL :)
 
GÜNEŞTEN KORUNMANIN GEREKLİ OLDUĞU TÜM ZAMANLARDA VE WATER RESİSTANT ÖZELLİĞİ SAYESİNDE DENİZ YADA HAVUZDA GEÇİRİLEN EĞLENCELİ ZAMANLARDAN SONRA BİLE ETKİSİNİ ASLA KAYBETMEZ VE EKSTRA DOĞAL KORUMA SAĞLAR. LOSYON ŞEKLİNDEKİ PRATİK YAPISI KULLANIM KOLAYLIĞININ YANINDA, ÇANTANIZDA DAİMA BULUNDURMANIZ GEREKENLER ARASINDA KOLAYLIKLA YERİNİ ALIR.
 
DERMATOLOGLAR VE PEDİATRİSTLER GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA CİLT PROBLEMİ OLAN KİŞİLERİN YAZ AYLARI HARİCİNDEDE MEVSİMLERİN GÜNEŞLİ GÜNLERİNDE , MUTLAKA GÜNEŞ KORUYUCU KULLANMALARINI ÖNERMEKTEDİRLER.
 
TATİLDE, SEYAHAT VE YOLCULUKLARDA GÜNEŞTEN KORUNMANIN KAÇINILMAZ OLDUĞU DURUMLARDA ÖZELLİKLE BEBEK, ÇOCUK VE YETİŞKİNLERİN HEMEN KIZARIP DEFORME OLAN OMUZ, BURUN, GÖZALTI, KULAK BÖLGESİ, DİZ VE AYAKLARINA HIZLI VE KOLAYLIKLA UYGULANARAK GÜNEŞİN ZARARLI IŞINLARINDAN,KIZARIKLIKLARDAN KORUR.
2011 YILINDA AMERİKANIN EN DOĞAL İÇERİKLİ GÜNEŞ KORUYUCUSU VE 2012 YILINDA TRİCYCLE MUHTEŞEM ÜRÜN ÖDÜLÜ ALMIŞTIR
-AMERİKADA TÜKETİCİNİN BİRİNCİ TERCİHİ OLUP TÜKETİCİ ÖDÜLÜ ALMIŞTIR.
-GÜNEŞ KORUYUCULARIN LABORATUAR TESTLERİNİ YAPAN SİVİL TOPLUM KURULUŞU EWG (ENVİRONMENTAL WORKİNG GROUP) AMERİKA ÇEVRESEL ÇALIŞMA ÖRGÜTÜNÜN YAPTIĞI TESTLERDE TÜM MARKALAR ARASINDA İNSANA VE DOĞAYA EN AZ ZARARLI ÜRÜN SEÇİLMİŞTİR. (EWP UYGULAMASINI TELEFONUNUZA İNDİRİP TRUKID ÜRÜNLERİNİN BARKODUNU OKUTUP PUANLAMASINI KONTROL EDEBİLİRSİNİZ:)
-TAMAMEN DOĞAL İÇERİKLERLE HAZIRLANMIŞ FORMÜLÜ SAYESİNDE BEBEKTEN YETİŞKİN İNSANA KADAR GÜVENLE KULLANILABİLİR.
-FORMÜLÜNDE DİĞER MARKALARIN ÇOĞUNDA BULUNAN KANSEROJEN,İNSAN İÇ ORGANLARINI,CİLDİNİ TAHRİP EDEN BİR ÇOK ZARARLI KİMYASALLARIN HİÇ BİRİ BULUNMAMAKTADIR.
-TESTLERDE KULLANILDIĞINDA CİLDİN İNCELDİĞİ LEZYON VE TÜMÖR OLUŞUMLARINI HIZLANDIRDIĞI VE CİLT KANSERİ RİSKİNİ ARTIRDIĞI AMERİKADA YAPILAN LABORATUAR TESTLERİNDE İSPATLANAN  A VİTAMİNİ ÜRÜNÜMÜZDE BULUNMAMAKTADIR.
-GENİŞ SPECTRUMLU KORUMA FORMÜLÜ SAYESİNDE GÜNEŞİN UVA-UVB IŞINLARINI ABSORBE EDER.
-ÇÖLYAK HASTALARI GLUTEN İÇERMEYEN ÜRÜNLERİMİZİ RAHATLIKLA KULLANABİLİRLER.
-ÜRÜNLERİMİZİN HİÇ BİRİNDE ; PARABEN SLS GLUTEN FİTALAT 1,4 DİOXANE VİTAMİN A BPA PARFÜM SİLİKON YAPAY KOKULANDIRICI GİBİ ZARARLI MADDELERİN HİÇ BİRİ BULUNMAMAKTADIR.
 

BENZER ÜRÜNLER
 • Trubaby Daily Lotion Güneş Sonrası Bebek Yüz ve Vücut Losyonu
  169,95 ₺
 • İndirim
  Trukid Sivrisinek Böcek Kovucu Sprey 118 ml.
   159,95 ₺    139,95 ₺
 • Jack N Jill Banyo Saklama Bardağı Koala
  69,95 ₺
 • Organik Leke Çıkarıcı Gall Sabun
  34,95 ₺
 • İndirim
  Sonett Organik Köpük Çıkaran Sabun 200ml
   69,95 ₺    65,00 ₺
 • Jack N Jill Koala Diş Fırçası
  54,95 ₺
 • Jack n Jill Maymun Diş Fırçası
  54,95 ₺
 • Sonett Organik Ovma Tozu
  59,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..