Trukid Organik İçerikli Egzema Güneş Koruyucu 100 ml. Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 339,95 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: TRUKID.10306
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

 

Trukid Hipoallerjenik Egzema rahatsızlıkları bulunan, atopik ve hassas cilde sahip tüm yaş gruplarını düşünerek Egzema Güneş Koruyucuyu Tasarladı. Hassas cilde sahip tüm çocuklar, hamileler ve yetişkinler için rahatlıkla kullanılabilir. Tabiki A Vitamini İçermez, Nano İşlem Görmeden Üretilmiş, Tamamen Doğal, Geniş UVA-UVB spektrum korumalı, Mineral Filtreli ve Suya karşı dayanıklı.
 
SİZE GÜNEŞTEN KORUNMANIN GEREKLİ OLDUĞU TÜM ZAMANLARDA DOĞAL KORUMA SAĞLAR. LOSYON ŞEKLİNDEKİ PRATİK YAPISI KULLANIM KOLAYLIĞININ YANINDA,ÇANTANIZDA DAİMA BULUNDURMANIZ GEREKENLER ARASINDA KOLAYLIKLA YERİNİ ALIR.
DERMATOLOGLAR VE PEDİATRİSTLER GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA CİLT PROBLEMİ OLAN KİŞİLERİN YAZ AYLARI HARİCİNDEDE MEVSİMLERİN GÜNEŞLİ GÜNLERİNDE , MUTLAKA GÜNEŞ KORUYUCU KULLANMALARINI ÖNERMEKTEDİRLER.

 
TATİLDE, SEYAHAT VE YOLCULUKLARDA GÜNEŞTEN KORUNMANIN KAÇINILMAZ OLDUĞU DURUMLARDA ÖZELLİKLE BEBEK,ÇOCUK VE YETİŞKİNLERİN HEMEN KIZARIP DEFORME OLAN OMUZ, BURUN, KULAK BÖLGESİ, DİZ VE AYAKLARINA HIZLI VE KOLAYLIKLA UYGULANARAK GÜNEŞİN ZARARLI IŞINLARINDAN,KIZARIKLIKLARDAN KORUR.

2011  YILINDA AMERİKANIN EN DOĞAL İÇERİKLİ GÜNEŞ KORUYUCUSU SEÇİLMİŞTİR.                                           
-AMERİKADA TÜKETİCİNİN BİRİNCİ TERCİHİ OLUP TÜKETİCİ ÖDÜLÜ ALMIŞTIR.
-GÜNEŞ KORUYUCULARIN LABORATUAR TESTLERİNİ YAPAN SİVİL TOPLUM KURULUŞU AMERİKA ÇEVRESEL ÇALIŞMA ÖRGÜTÜNÜN YAPTIĞI TESTLERDE TÜM MARKALAR ARASINDA İNSANA VE DOĞAYA EN AZ ZARARLI MARKA OLARAK SEÇİLMİŞTİR.
-TAMAMEN DOĞAL İÇERİKLERLE HAZIRLANMIŞ FORMÜLÜ SAYESİNDE BEBEKTEN YETİŞKİN İNSANA KADAR   GÜVENLE KULLANILABİLİR. -FORMÜLÜNDE DİĞER MARKALARIN ÇOĞUNDA BULUNAN  KANSEROJEN,İNSAN İÇ ORGANLARINI,CİLDİNİ TAHRİP EDEN BİR ÇOK ZARARLI KİMYASALLARIN HİÇ BİRİ BULUNMAMAKTADIR.
 -TESTLERDE KULLANILDIĞINDA CİLDİN İNCELDİĞİ LEZYON VE TÜMOR OLUŞUMLARINI HIZLANDIRDIĞI İSPATLANAN A VİTAMİNİ ÜRÜNÜMÜZDE BULUNMAMAKTADIR. 
-GENİŞ SPECTRUMLU KORUMA FORMÜLÜ SAYESİNDE GÜNEŞİN UVA-UVB IŞINLARINI ABSORBE EDER. 
-ÇÖLYAK HASTALARI GLUTEN İÇERMEYEN ÜRÜNLERİMİZİ RAHATLIKLA KULLANABİLİRLER.
 -ÜRÜNLERİMİZİN HİÇ BİRİNDE ; PARABEN SLS GLUTEN FİTALAT 1,4 DİOXANE VİTAMİN A BPA PARFÜM SİLİKON YAPAY KOKULANDIRICI GİBİ ZARARLI MADDELERİN HİÇ BİRİ BULUNMAMAKTADIR.
      

BENZER ÜRÜNLER
 • İndirim
  Sonett Organik Çamaşır Yıkama Sıvısı (Lavanta) 2L
   167,00 ₺    153,00 ₺
 • İndirim
  Jack N jill Monkey El Temizleme Sıvısı Alkolsüz
   64,95 ₺    59,50 ₺
 • Trubaby Daily Lotion Güneş Sonrası Bebek Yüz ve Vücut Losyonu
  169,95 ₺
 • Sonett Organik Yağ Çözücü (Portakallı)
  64,95 ₺
 • Jack N Jill Dino Diş Fırçası
  54,95 ₺
 • Jack N Jill Banyo Saklama Bardağı Koala
  69,95 ₺
 • Sonett Bulaşık Makinesi Parlatıcısı 0,5 Lt.
  69,95 ₺
 • Jack N Jill Banyo Saklama Bardağı Dino
  69,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..