Sonett Organik Zemin Silme ve Cilalama Sıvısı Diğer Ürünler

Fiyat: 519,95 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: SONETT.B3094
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Ahşap, parke, taş, fayans ve seramik zeminler için yer silme sıvısı. Mumlu, yağlı ve vernikli zeminleri doğal bir cila filmiyle ek katman oluşturmadan korur ve bakımını yapar.

 
Vakslanmış, yağlanmış ve cilalanmış zemin yüzeylerini doğal bir vaks tabakasıyla korur. Özellikle fayans, taş, tahta, mantar, parke, laminat, muşamba ve plastik zeminlerin bakımını ek bir tabaka oluşturmadan yapar.
 
KULLANIM: Seyreltilmeden kullanılmamalıdır. Kullanmadan önce çalkalayınız. İşlenmemiş ahşabı karartabilir, lütfen kullanmadan önce uygun bir yerde test edin. Sert yağ veya cila ile astarlanan zeminlerin düzenli aralıklarla profesyonelce yeniden yağlanması veya cilalanması gerekebilir. Gözenekli, yağlı, yalıtılmamış ahşap ve taş zeminler için: 5 litre suya 10 ml kullanılır. Ahşap, mantar, muşamba ve fayansalrın vernikli ve yalıtılmış yüzeyleri için: 5 litre suya 5 ml kullanılır. Tamamen biyolojik olarak parçalanabilir.
 

İçindekiler : Şeker tensidleri, potas (potasyumkarbonat), shellac vaks, karnauba vaksı, japon vaksı, mısıryağı sabunu, bitkisel alkol (etanol), bitkisel gliserin, su.
Bebeğinizin emeklediği zeminleri %100 temizler ve dezenfekte eder.
 
 
Sertifikalı Ekolojik Kalite :
  Tüm SONETT ürünleri ECO Sertifikalıdır (ayrıntılı bilgi için lütfen www.sonett.eu web sayfasına bakınız).
·         Tüm Yıkama Etken Maddeleri (Tensidler) bitkisel hammaddelerden elde edilmiştir ve bu nedenle   biyolojik olarak % 100 parçalanmaktadırlar.
·         Ürünlerimizde petrokimyasal sentetik koruyucular, petrokimyasal koku ve boyarmaddeler kullanılmamaktadır. Tüm ürünlerimiz enzim katılmadan üretilmektedir.
·         Ürünlerimizde kontrol altında biyolojik-dinamik veya kontrol altında biyolojik yani organik yetiştirilmiş bitkilerin yağlarından elde edilen saf bitki sabunları kullanılmaktadır.
·         Kullandığımız kokuların çok azı alerji yapmayan , çoğunluğu ise sertifikalı organik tarım esaslıdır.

BENZER ÜRÜNLER
 • Sonett Organik Elde Bulaşık Yıkama Sıvısı Limonotlu
  199,95 ₺
 • Sonett Bulaşık Makinesi Tableti 25x20G
  389,95 ₺
 • Sonett Organik Çamaşır Yıkama Sıvısı (Hassas Kokusuz) 2L - 5L
  499,95 ₺
 • Sonett Organik Çamaşır Yumuşatıcısı (Kokusuz)
  299,95 ₺
 • Sonett Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı - Altıncık Çiçekli 1lt
  299,95 ₺
 • Sonett Yüzey Ve Cam Temizleyici Sprey 500 Ml
  229,95 ₺
 • Sonett Ekolojik Bulaşık Süngeri - 2li Paket
  199,95 ₺
 • Sonett Organik Çamaşır Yıkama Sıvısı (Lavanta) 2L
  499,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..