Babys Green Biberon Temizleyici Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 22,95 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: MG22
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Baby’s Green Organik Aloeveralı Kokusuz Biberon Temizleyici, Ecocert onaylı  bitkisel ve doğal hammaddeler içeren formülü sayesinde mama kabı, biberon,emzik gibi bebeğinizin tüm beslenme gereçlerinde temizlik sağlar. Kokusuzdur. Organik Aloe Vera içeren cilt dostu formülü ile bebeğinizin bulaşıkları için özel olarak geliştirilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.
 
Koku ve Boya içermez. Yeşil Anne Garantisi ile üretilmiştir. Hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel hammaddeler kullanılmıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. SLES, Fosfat, Klor, Amonyak içermez. Çevre dostudur.
 
İçeriğindeki ham maddeler, ambalaj ve üretim süreçleri ECOCERT ve VEGAN SOCIETY standartlarına uygun olarak onaylanmıştır.
 
Kullanım Şekli: Baby’s Green Organik Aloeveralı Biberon Temizleyiciyi, ıslatılmış biberon fırçasına veya süngere bir tatlı kaşığı (5 ml ) ilave edilir. Beslenme gereçleri yıkandıktan sonra durulanır. Su ve enerji tasarrufu sağlamak için musluk altında suyu akıtarak yıkamak yerine, bulaşıklarınızı su dolu bir kapta , tavsiye edilen dozajlara uyarak yıkayınız. Etkin yıkama çok köpük gerektirmez.
 
Ürün Bileşim: 5-15% Aniyonik Aktif (Hindistan Cevizi Yağı) , 5-15% Organic Aloe Barbedensis Leaf Juice* , < 5% Noniyonik Aktif (Şeker Tensidi) ,<%5 Amfoterik Aktif, Gliserin, Sodium Hydroxymethyl glycinate, Sodium Chloride. Ayrıca su içerir .
 
*Ürün toplam bileşiminin % 10’u organik tarım kaynaklıdır. Ürün toplam bileşiminin % 99,5’i doğal kaynaklıdır.ECOCERT Greenlife tarafından sertifikalandırılan Organik İçerikli Doğal Deterjanlar ile ilgili standarda http://detergents.ecocert.com/en sayfasından ulaşabilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER
 • Sonett Organik Sıvı Arap Sabunu 500ml
  42,95 ₺
 • Logodent Yetişkinler İçin Organik Diş Macunu (Mineralli, Florürsüz) 75 ml.
  39,95 ₺
 • Logona Altıncık Çiçekli Bebek Bakım Kremi 100 ml
  89,95 ₺
 • Trubaby Daily Lotion - Bebekler için Yüz ve Vücut Losyonu 236 ml
  89,90 ₺
 • Jack N Jill Banyo Saklama Bardağı Bunny
  39,95 ₺
 • Moms Green Çok Amaçlı Sprey Lavanta
  19,95 ₺
 • Sonett Renkliler İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı
  69,95 ₺
 • Moms Green Çamaşır Temizleyici Sabun Kokulu
  39,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..