Babys Green Biberon Temizleyici Diğer Ürünler

Fiyat: 19,90 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: MG22
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Baby’s Green Organik Aloeveralı Kokusuz Biberon Temizleyici, Ecocert onaylı  bitkisel ve doğal hammaddeler içeren formülü sayesinde mama kabı, biberon,emzik gibi bebeğinizin tüm beslenme gereçlerinde temizlik sağlar. Kokusuzdur. Organik Aloe Vera içeren cilt dostu formülü ile bebeğinizin bulaşıkları için özel olarak geliştirilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.
 
Koku ve Boya içermez. Yeşil Anne Garantisi ile üretilmiştir. Hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel hammaddeler kullanılmıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. SLES, Fosfat, Klor, Amonyak içermez. Çevre dostudur.
 
İçeriğindeki ham maddeler, ambalaj ve üretim süreçleri ECOCERT ve VEGAN SOCIETY standartlarına uygun olarak onaylanmıştır.
 
Kullanım Şekli: Baby’s Green Organik Aloeveralı Biberon Temizleyiciyi, ıslatılmış biberon fırçasına veya süngere bir tatlı kaşığı (5 ml ) ilave edilir. Beslenme gereçleri yıkandıktan sonra durulanır. Su ve enerji tasarrufu sağlamak için musluk altında suyu akıtarak yıkamak yerine, bulaşıklarınızı su dolu bir kapta , tavsiye edilen dozajlara uyarak yıkayınız. Etkin yıkama çok köpük gerektirmez.
 
Ürün Bileşim: 5-15% Aniyonik Aktif (Hindistan Cevizi Yağı) , 5-15% Organic Aloe Barbedensis Leaf Juice* , < 5% Noniyonik Aktif (Şeker Tensidi) ,<%5 Amfoterik Aktif, Gliserin, Sodium Hydroxymethyl glycinate, Sodium Chloride. Ayrıca su içerir .
 
*Ürün toplam bileşiminin % 10’u organik tarım kaynaklıdır. Ürün toplam bileşiminin % 99,5’i doğal kaynaklıdır.ECOCERT Greenlife tarafından sertifikalandırılan Organik İçerikli Doğal Deterjanlar ile ilgili standarda http://detergents.ecocert.com/en sayfasından ulaşabilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER
 • Sonett Ekolojik Bulaşık Süngeri - 2 adet
  29,90 ₺
 • Sonett Organik Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Limonlu
  22,95 ₺
 • Babys Green Biberon Temizleyici
  19,90 ₺
 • Sonett Bulaşık Makinası Tuzu 2 kg
  29,95 ₺
 • Sonett Bulaşık Makinesi Parlatıcısı
  35,00 ₺
 • Moms Green Bulaşık Makinesi Jeli
  34,90 ₺
 • Moms Green Bulaşık Temizleyici Portakal
  22,90 ₺
 • Moms Green Bulaşık Tableti
  40,90 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..