UV KIDS UPF 50+ Güneş Korumalı Şapka Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 59,95 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: UV
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Bebeklerin cilt koruması 3 yaşından itibaren etkili olmaya başladığından, 3 yaşından küçük bebeklerin ciltleri güneş ışınlarına karşı oldukça hassastır. Aynı oranda güneşe maruz kalmaları durumunda, güneşin etkileri çocuklarda yetişkinlere kıyasla 2 - 3 kat daha fazladır. Bu sebeple etkili bir şekilde koruma sağlamak önemlidir.

 

-UV korumalı bu OLAIAN ürününün kumaşı UVB ışınlarına karşı %98 ve UVA ışınlarına karşı %95 oranında koruma sağlar (SPF 50+). Bu oranlar güneşe karşı etkili koruma sağlar. Su sporları yapanlar tarafından hem suda hem de suyun dışında kullanılabilir.
UV ışınlarının filtrelenmesi kumaş fiberler tarafından gerçekleştirilen bir durumdur, bu tarz bir koruma tekrarlanan yıkamalara rağmen ömrünü uzun süre korur.

 

-SPF, dünya genelinde standartları belirlenmiş güneş koruma faktörünü (Ultra Viyole Işınlarına Karşı Koruma) simgeler. Kumaşın koruma düzeyini, daha doğru bir deyişle UV ışınlarını geçirgenlik oranını belirtir.
Standartlara uygun olması açısından kumaş UV ışınlarının %95'ini engellemelidir. SPF 50+, kumaşın UVA ışınlarının %95'ini, UVB ışınlarının %98'ini engellediğini belirtir.

 

-Bu şapka güneşe karşı korunmayı sağlamakla birlikte, yansıma etkisi (suyun veya kumun üzerinden), sıcaklık, günün saati dikkate alınmalıdır. Bu şapkayı giydiğinizde aşağıdaki önlemleri de almayı unutmayın: güneş gözlüğü, şapka, uygun güneş kreminin düzenli olarak uygulanması, UV koruması sağlayan bir üst veya shorty giyilmesi, düzenli sıvı tüketimi vb.

 

- Geniş ön, ense koruma siperli ve boyundan bağlamalıdır.
- Ense kısmında kafa çevresi ayarlamalı tokaya sahiptir
- Hafif, hava alan dokumalı kumaş
- Çamaşır makinesinde yıkanabilir.
- Azo, formaldehyde içermez.
- UPF 50+ faktör korumalıdır.

BENZER ÜRÜNLER
 • Princess Şapka Fuşya 1-4 Yaş
  24,95 ₺
 • Yamalı Gözler Bere
  39,95 ₺
 • Yelkenli Şapka 1-4 Yaş
  29,95 ₺
 • Yıldızlı Fötr Şapka 2-6 Yaş
  34,95 ₺
 • Kirazlı Kurdeleli Şapka 0-18 Ay
  43,95 ₺
 • Yıldız Taşlı Genç-Yetişkin Şapka 9 Yaş ve Üzeri
  39,95 ₺
 • Taraftar Çocuk Kep 4-8 Yaş
  39,95 ₺
 • Princess Şapka Pembe 1-4 Yaş
  24,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..