LEGO Duplo Ilk Hayvan Trenim Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 235,50 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: SJ.70LED10955
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Tüm çocuklar hayvanları sever, değil mi? LEGO® DUPLO® İlk Hayvan Trenim (10955), küçük bir çocuğu hayvanlar alemiyle tanıştırmanın mükemmel yolu. Çekilebilen hayvan treni oyuncağı Küçük hayvanseverler fil, kaplan, zürafa ve pandayla pek çok şey yapabilir. Tekrar tekrar yaparken, vagonları dizerken, hayvanları trene bindirip indirirken ve üst üste koyarken ince motor becerileri gelişir ve hayal gücüne dayalı rol oyunlarının büyülü dünyasını keşfederler. Zürafanın sallanan boynu gibi yeni özellikler, bu eğlenceli ve eğitici oyuncağa ekstra neşe katar.

 

Modellerin gerçek boyutlu resimlerini içeren yapım kartları, çocukların yapım parçalarını resmin üzerine denk getirerek yapmalarına olanak tanır. Çocuklar daha da fazla eğlence için treni diğer tekerlekli DUPLO oyuncaklara bağlayabilir. Çocuklar için fiziksel eğitici oyuncaklar! Bu kullanışlı oyuncak, minik ellerin tutup takması ve çekmesi için mükemmel olan, parçaları birleştirerek yapılan 4 hayvan içerir. Parçalarla yapılan fil (4 parça), kaplan (2 parça), zürafa (3 parça) ve panda (2 parça) ile birlikte 4 adet çekilebilen, tekerlekli ‘vagon' bulunur. Çocuklar vagonları tekrar tekrar yapıp sıraya koyarken, hayvanları trene bindirip indirirken ve üst üste dizerken ince motorbecerilerini geliştirir ve hayal gücüne dayalı oyunların keyfini çıkarır. Bu güzel sette 18 ay ve üstü çocuklar için her şey var: fiziksel yaratıcılık, hayal gücüne dayalı oyun olasılıkları ve gelişimsel fayda. Küçük çocuklar için harika bir hediyedir.

 

Kutu Ölçüleri : Yüksekliği 19 cm, uzunluğu 35,5 cm ve genişliği 9 cm'dir. Küçük ellerin tutup oynaması için mükemmeldir. Modellerin gerçek boyutlarını gösteren yapım kartları içerir. Çocuklar parçaları resmin üzerine koyarak modeli yaparken, anne babalar da çocuklarına renkleri ve şekilleri öğretebilir. Hayvan modellerini yapmanın farklı zorlukta olması, küçük çocukların yapım becerilerini geliştirir. Zürafanın sallanan boynu gibi özellikler, oyuna ekstra eğlence katar.

BENZER ÜRÜNLER
 • Sylvanian Families Sylvanian Bebek Beşiği
  89,95 ₺
 • Sylvanian Families Koltuk Takımı
  59,95 ₺
 • Sylvanian Families Fare Kardeş Ve Çalışma Masası
  129,95 ₺
 • Sylvanian Families Bebek Arabası
  55,00 ₺
 • LOL Sürpriz Remix Bebekler Hair Flip
  399,95 ₺
 • LEGO City Yarış Buggy Taşıyıcı
  239,95 ₺
 • LEGO Duplo İlk Çekici Kamyonum
  149,95 ₺
 • Sylvanian Families Makyaj Masası
  59,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..