Bibs Colour Anatomik Damaklı Emzik - Baby Blue Diğer Ürünler

Fiyat: 189,00 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: 111231
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Söz konusu emzik olunca, BIBS gerçek bir klasik! Tüm dünyada en çok tercih edilen doğal malzemeli, fonksiyonel, Avrupa kalitesine sahip emzik markası olarak fark yaratan BIBS; tüm koleksiyonuyla Keyif Bebesi'nde sizinle buluşuyor... Bibs emziklerin hızla dünyaya yayılması ve giderek popüler olması sebebiyle, Bibs'in yeni bir emzik markası olduğu düşünülse de, sanılanın aksine Bibs, 1978 yılında kurulan Danimarka markasıl Danimarka tasarımlı olan Bibs emzikler 80'li yıllardan itibaren Danimarka'da üretiliyor... BIBS Colour Serisi farklı emzik uçlarıyla da bebekleri rahatlatıyor. Damaklı kauçuk emzik de Colour serisinin uçlarından biri...

* Birçok bebek tarafından kabul edilen emzik olarak bilinen Colour serisi; Üç hava deliği, yuvarlak BIBS logolu halkaya ve yuvarlak BIBS kalkanına sahiptir.

* BIBS Colour damaklı emzik ucu tercih eden bebeklerin tercihi olmaya aday.

* Emzik ucu doğal kauçuk lateksten üretilmiştir. Doğal kauçuk lateks doğal bir malzeme olduğu için renk değişimi olabilir.

* Emzik ucu, bebek emziği emmeye başladığında havayı dışarı atan bir valf ile donatılmıştır... *Bu havalandırma sistemi, emzik ucunun içindeki havanın, valf aracılığıyla dışarı itilmesine neden olarak, emzik ucunu bebeğin ağız boşluğundan sonra doğal olarak şekillendirecek şekilde düzleştirir... * BPA, PVC ve phthalates gibi zararli maddeler İçermiyor ve dünyaca geçerli EN 1400 standardina göre üretiliyor.

* Kauçuk emzikler kullanıldıkça büyüme ve esneme yapar. Hijyen ve güvenlik sebepleri ile kullandığınız emzikleri 4-6 hafta aralığında yenilemeniz gerekir. *Emziğin kullanım ayı ne olursa olsun dış bölümü tek boyuttadır, değişen sadece emzik ucunun ölçü ve boyutudur.

* Colour serisinin damaklı uç modelinde; 1 ve 2 bedenler mevcuttur. Size 1 Model // 0-6 Ay için uygundur. Size 2 Model // 6-18 Ay için uygundur. Emzik Ucu: Damakli ve kauçuktur.

BENZER ÜRÜNLER
 • Bibs Kauçuk Emzik 2li - Sage ve Ivory 0-6 Ay
  369,00 ₺
 • Bibs Kauçuk Emzik - Mocha
  189,00 ₺
 • Bibs Kauçuk Emzik Tekli - Pumpkin
  189,00 ₺
 • Bibs Tie Dye Camo Emzik - Dark Oak Sand
  189,00 ₺
 • Bibs Kauçuk Emzik - Dark Oak Glow
  199,00 ₺
 • Bibs Kauçuk Symmetric Emzik - Baby Blue
  189,00 ₺
 • Bibs Kauçuk Emzik - Lavender
  169,00 ₺
 • Kidful Ahşap Emzik Askısı - Sakura
  239,00 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..