Trubaby Bubbly Organik Bebek Saç ve Vücut Şampuanı 236 ml Diğer Ürünler

Fiyat: 169,95 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: TRUKID1625
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Altı çocuklu kimyager anne Jennifer Adams Bunkers tarafından geliştirilen Trukid, son derece doğal, organik içerikli, yumuşak kıvamlı, bebek ve çocuklar için güneş, cilt ve saç bakım ürünleri markasıdır. Günlük koşuşturma içerisinde çocuklarının bakımına az zaman ayırmak zorunda kalan Anne Jennifer, piyasadaki sağlıksız ve kimyasal dolu ürünler yerine onların hassas ciltleri için doğal ve organik içerikli ürünlere ihtiyaç duyduğunu fark eder ve 5 yıl süren yoğun çabaları sonunda sadece doğal, insan vücuduna ve doğaya zarar vermeyen ürünler kullanarak etkili ve güvenilir TRUKID tamamen doğal bebek, çocuk ve yetişkin cilt, saç ve güneş bakım serisini yaratır.

Amerikanın Ödüllü markası Trukid Geliştirdiği  Bebek serisi TRUBABY ürünlerini siz değerli Türk anne babalarının beğenisine sundu. TRUBABY BUBBLY BABY HAIR
& BODY WASH ile bebeğinizin doğum anından itibaren  banyo bakımını Trukid'e emanet edin. Organik içerikli doğal formülü ile en değerlinizin sağlıklı büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunun
 
Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hafif turunçgil kokusuna hem çocuklar hem de anneler bayılıyor. içerdiği organik hindistan cevizi, turunçgil, aloe vera, tatlı portakal ve palmiye ağacı aromalarıyla rahatlatıcı ve temizleyici özelliğe sahiptir. Aloe Vera ve Pro-vitamin B5 içeren Trubaby Hair & Body Wash, narin temizleyici özelliği sayesinde çocuğunuzun cildini kurutmaz ve herhangi bir zarar vermez. Ciltteki yağları güvenli bir şekilde temizler.
 
Kullanım: Banyo süngerine/lifine ya da elinize 2 defa az sıkın, köpürterek kullanın.

Bebeğinizin pürüzsüz ,yumuşacık ve mükemmel kokulu bir cilde sahip olması için her banyo bakımı sonrası Trubaby Sweet Baby Daily Lotion ile masaj yapıp nemlendirmeyi ihmal etmeyiniz.

Trukid ürünlerinin hiçbiri paraben, phatalate, sls, sles, silikon, 1,4 dioxane, gluten, yapay renklendirici, sentetik parfüm ve BPA içermez.

Son kullanma tarihi : Ürün açıldıktan sonra 18 ay
 

BENZER ÜRÜNLER
 • İndirim
  Sonett Organik Sıvı El Sabunu Gül 300 ml
   92,50 ₺    85,00 ₺
 • İndirim
  Sonett Bitkisel Kalıp El ve Vücut Sabunu
   29,95 ₺    26,00 ₺
 • İndirim
  Sonett Organik Sıvı El Sabunu Citrus (Limon) 300ml
   92,50 ₺    85,00 ₺
 • İndirim
  Sonett Organik Sıvı El Sabunu Calendula (Aynısefa) 300 ml
   92,50 ₺    85,00 ₺
 • İndirim
  Sonett Organik Köpük Çıkaran Sabun 200ml
   69,95 ₺    65,00 ₺
 • İndirim
  Sonett Organik Sıvı Sabun (Hassas Kokusuz)
   92,50 ₺    85,00 ₺
 • İndirim
  Trukid Cool Conditioner - Organik İçerikli Saç Kremi 236 ml
   169,95 ₺    89,95 ₺
 • Trubaby Egzema Wash - Hassas Cilt Şampuanı 236 ml
  169,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..