Organik Pamuk Müslin - Meyveler Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 109,95 ₺77,00 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: PR.1
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Bebekler için özel olarak tasarlanan büyük boy 110 x 110 cm ebatında Organik Emprime Müslin Battaniye, anneler için kullanım kolaylığı sağlar. Karpuz, ananas ve limon gibi meyvelerden oluşan deseniyle, yumuşacık, organik pamuk müslin battaniye yeni doğandan itibaren hem banyo sonrası hem de battaniye olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

GOTS (Global Organik Textile Standart) Sertifikalı Organik sertifikalıdır. Bir tekstil ürünün "organik sertifikalı" sıfatını alabilmesi için ürünlerde kullanılan pamuğun yanı sıra ürünlerin tedariki aşamasında, beraber çalışılan bütün üreticiler; kumaş tedarikçileri, boyahaneler, baskıcılar da uyguladıkları üretim süreçleri açısından dünyada akredite olmuş sertifikasyon kuruluşları tarafından sertifikalandırılmış olmalıdır.

 

Organik üretimde kimyasal madde kullanmadan, üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı olarak yapılan üretim biçimidir.​ Baskıda kullanılan boyar madde içerisinde formaldehyde, azo, allerjen ve kanserojen maddeler yoktur. GOTS ve OEKO-TEX sertifikalı iplik, pamuk ve kumaşlardan Türkiye’de üretilmektedir. Kullanılan diğer tüm aksesuarlar OEKO-TEX sertifikalıdır. Ürünle birlikte gelen sertifika numaraları ile üretimin her aşamasının kontrol altında olduğunu ilgili kuruluşlardan teyit edebilirsiniz.

 

www.levodaddy.com.sitesinde yer alan GOTS sertifikalı ürünlerin tamamı doğal ve çevreye zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.
Çevreniz, geleceğiniz ve bebeğiniz için siz de organik tekstil ürünlerini tercih etmelisiniz.

BENZER ÜRÜNLER
  • BİZİ TAKİP EDİN..