Moms Green Çok Amaçlı Sprey Lavanta Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 16,95 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: MG.18
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

BİTKİSEL ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ SPREY - LAVANTA

 

Mom’s Green Bitkisel Çok Amaçlı Sprey bitkisel hammaddeler içeren güçlü formulü sayesinde tüm mermer, ahşap, fayans, laminant, cam, tezgah, mobilya, halı, koltuk gibi silinebilir yüzeylerde temizlik sağlar. Mobilyalarınızın tozunu alabilirsiniz. Durulama ve kurulama gerektirmez. Lavanta yağı ile temizlenen yüzeylerde hoş bir koku bırakır.

 

Yeşil Anne Garantisi ile üretilmiştir. Hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel hammaddeler kullanılmıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. SLES, Fosfat, Klor, Amonyak içermez. Çevre dostudur.

 

İçeriğindeki hammaddeler, ambalaj ve üretim süreçleri ECOCERT ve VEGAN SOCIETY standartlarına uygun olarak onaylanmıştır.

 

Kullanım Şekli:Mom’s Green Bitkisel Çok Amaçlı Temizleyici Spreyi yüzeylere 20 cm uzaktan püskürtün. Nemli bir bez ile silin. Durulamaya gerek yoktur. Mom’s Green Bitkisel Çok Amaçlı Temizleyici, bitkisel hammaddeler içeren formülü sayesinde tüm silinebilir ve ahşap yüzeyleri çizmeden temizler, parlatır. İçeriğindeki doğal lavanta yağı sayesinde evinizin mis gibi kokmasını sağlar. Asit içermeyen, iz ve leke bırakmayan formülü ile granit, mermer,fayans, seramik, laminant cam ve ahşap gibi silinebilir yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızın tozunu alabilirsiniz.

 

 

Ürün Bileşim: <5% Noniyonik Aktif Madde (Şeker Tensidi) , Lavanta Yağı, Sodium Hydroxymethyl Glycinate , Citric Acid. Ayrıca su içerir.

 

*Ürün toplam bileşiminin % 99,5’i doğal kaynaklıdır. ECOCERT Greenlife tarafından sertifikalandırılan Doğal Deterjanlar ile ilgili standarda http://detergents.ecocert.com/en sayfasından ulaşabilirsiniz. Çevreye etkisini azaltmak için tavsiye edilen dozajlara uyunuz.

 

 

Net: 500 ml

BENZER ÜRÜNLER
 • Çok Amaçlı Yer Temizleyici
  34,95 ₺
 • Moms Green Çok Amaçlı Temizleyici Sabun Kokulu
  19,95 ₺
 • Sonett Yüzey Dezenfaktanı
  60,00 ₺
 • Sonett Organik Sıvı Arap Sabunu 500ml
  39,90 ₺
 • Sonett Yüzey Dezenfektanı 100 ml Sprey
  29,90 ₺
 • Leke Çıkarıcı Sprey
  28,00 ₺
 • Zemin Silme Sıvısı
  77,50 ₺
 • Çok Amaçlı Sıvı Temizleyici
  30,00 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..