Leke Çıkarıcı Gall Sıvı Sabun Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 36,50 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: Sonett.B2030
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

ECO Garantie Organik Sertifikalı
ECO Control Ekolojik Sertifikalı
 
Çok etkili sıvı halde geleneksel leke çıkarıcı. Yağ, meyve, çayır, tükenmez kalem ve kan ve benzeri lekeleri çıkarır. Doğal elyaftan ve kumaş karışımlarından yapılmış beyaz ve renkli tekstiller için uygundur. Renkli giyeceklerin renk hassaslığını önceden görünmeyen bir yerinden test ediniz.

İçindekiler : Zeytinyağı sabunu*, kanola yağı sabunu*, şeker tensidi, sığır safrası, portakal kabuğu yağı, eterik yağ (petit grain)*, sitrat, balsamik katkılar*, girdaplı döndürülmüş su.
* = Sertifikalı organik tarım ve yabani yetişen bitkilerden
 
Kullanım/Dozaj
Sıvı sabunu seyreltmeden leke üzerinde uygulayınız ve 10-15 dk. etki etmesini bekleyiniz. Sonrasında elde yıkayınız veya çamaşır makinesine atınız. Daha fazla etki için 20-30 ml. leke çıkarıcıyı 30-60 derece sıcaklıkta makinanın ana yıkama işleminde deterjan gözüne ilave ediniz.
 

SERTİFİKALI EKOLOJİK KALİTE :
Tüm SONETT ürün paleti, ekolojik temizlik ürünleri için en önemli sertifikasyon kuruluşu olan ECOGARANTIE tarafından sertifikalandırılmış bulunmaktadır. Bağımsız bir sertifikasyon kuruluşu olan ECOCONTROL ise SONETT’in belirlediği kalite kriterlerinin uygulanmasını düzenli olarak kontrol etmekte ve belgelemektedir. Bu konudaki ayrınıtlı bilgiye www.sonett.eu web sayfasından ulaşılabilir.
- Tüm Yıkama Etken Maddeleri (Tensidler) bitkisel hammaddelerden elde edilmiştir ve bu nedenle biyolojik olarak % 100 parçalanmaktadırlar.
- Ürünlerimizde petrokimyasal sentetik koruyucular, petrokimyasal koku ve boyarmaddeler kullanılmamaktadır. Tüm ürünlerimiz enzim katılmadan üretilmektedir.
- Ürünlerimizde kontrol altında biyolojik-dinamik veya kontrol altında biyolojik yani organik yetiştirilmiş bitkilerin yağlarından elde edilen saf bitki sabunları kullanılmaktadır.
- Kullandığımız kokuların çok azı alerji yapmayan , çoğunluğu ise sertifikalı organik tarım esaslıdır.
- Ürünlerimizdeki tüm içerik maddeleri tam liste olarak deklare edilmektedir.
- Ürünlerimize eklenen balsamik katkılar, oloid karıştırıcılarda ritmik hareketli biçimde işlenmektedir.
- Bu nedenlerle tüm SONETT ürünleri cildiniz için son derece yumuşak ve uyumludur. Alerjik yapılı kişiler için çok uygundur.

 

BENZER ÜRÜNLER
 • Çok Amaçlı Sıvı Temizleyici
  30,00 ₺
 • Moms Green Banyo Temizleyici Limon
  19,90 ₺
 • Leke Çıkarıcı Gall Sıvı Sabun
  36,50 ₺
 • Moms Green Çok Amaçlı Sprey Lavanta
  16,95 ₺
 • Friendly Organic Leke Çıkarıcı - 100 ml.
  14,95 ₺
 • Sonett Organik Sıvı Arap Sabunu 500ml
  39,90 ₺
 • Sonett Organik Ovma Sıvısı
  27,90 ₺
 • Moms Green Mutfak Temizleyici portakal
  19,90 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..