Organik Müslin Panço Bornoz - Deniz Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 89,95 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: BC.7
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Anne sevgisi kadar saf...yumuşacık ve organik pamuk müslin bornoz koleksiyonu


1-2 ve 3-4 yaş çocuklar için özel olarak tasarlanan ve %100 organik pamuk ile üretilen müslin bezden pançoları hem banyo sonrası hem de denizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kapüşonu sayesinde bebeğinizin başını rahatça kurulayabilirsiniz.

 

GOTS (Global Organik Textile Standart) Sertifikalı Organik sertifikalıdır. Bir tekstil ürünün "organik sertifikalı" sıfatını alabilmesi için ürünlerde kullanılan pamuğun yanı sıra ürünlerin tedariki aşamasında, beraber çalışılan bütün üreticiler; kumaş tedarikçileri, boyahaneler, baskıcılar da uyguladıkları üretim süreçleri açısından dünyada akredite olmuş sertifikasyon kuruluşları tarafından sertifikalandırılmış olmalıdır.


Organik üretimde kimyasal madde kullanmadan, üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı olarak yapılan üretim biçimidir.​ Baskıda kullanılan boyar madde içerisinde formaldehyde, azo, allerjen ve kanserojen maddeler yoktur. SANKO Holding Tekstil tarafından, GOTS ve OEKO-TEX sertifikalı iplik, pamuk ve kumaşlardan Türkiye’de üretilmektedir. Kullanılan diğer tüm aksesuarlar OEKO-TEX sertifikalıdır. Ürünle birlikte gelen sertifika numaraları ile üretimin her aşamasının kontrol altında olduğunu ilgili kuruluşlardan teyit edebilirsiniz.

 

www.levodaddy.com.sitesinde yer alan GOTS sertifikalı ürünlerin tamamı doğal ve çevreye zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.
Çevreniz, geleceğiniz ve bebeğiniz için siz de organik tekstil ürünlerini tercih etmelisiniz.

 

Kumaş Özellikleri: %100 Organik Pamuk

Temizlik Önerileri:
Tersten 30 derecede yıkayınız. Ağartıcı kullanmayınız. Kurutucuda kurutmayınız. Ilık ütü ile ütüleyiniz.

Türkiye'de üretilmiştir.

BENZER ÜRÜNLER
 • Organicera Organik Havlu - Kurbağa
  139,50 ₺
 • Mavi Civciv Banyo Havlusu
  69,95 ₺
 • Organik Pamuk Havlu
  79,95 ₺
 • Organik Müslin Panço Bornoz - Ayıcık
  89,95 ₺
 • Organik Müslin Panço Bornoz - Limon
  89,95 ₺
 • Sarı Civciv Banyo Havlusu
  69,95 ₺
 • Organik Müslin Panço Bornoz - Ananas
  89,95 ₺
 • Bambu Panço Havlu - Korsan
  69,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..