Büyüyorum Gelişiyorum Tablosu - Mıknatıslı Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 79,95 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: Dokiddo.1
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Sorumluluk Sahibi Çocuklar Yetiştirmek İçin Pratik, Eğlenceli bir Çözüm!

 

Çocuklarda sorumluluk becerilerini küçük yaşlardan itibaren kazandırmak için uygun ortam hazırlamak biz büyüklerin görevlerinden biridir. İç disiplini gelişmiş ve bunun farkındalığını kazanmış yetkin bir birey olarak gelişmelerini desteklemeliyiz.

Büyüyorum Gelişiyorum Tablosu çocuğunuzun bu yaşam becerilerini edinmesi için sizlere yardımcı bir araçtır. Çocuğunuzdan beklediğiniz becerileri pozitif bir çabayla tamamlamasına yardımcı olur.

Sizlerle paylaştığımız yaşam becerileri evdeki gündelik kurallara (dişlerini fırçalamak gibi) ilaveten kendini geliştirmiş bir bireyde olması gereken özellikleri de (oyun oynarken kurallara uymak gibi) içermektedir.

 

Nasıl kullanılacağını kısaca özetlersek; çocuğunuz ile birlikte belirlediğiniz yaşam becerilerini tablonun sol tarafındaki boş kutucuklara yerleştiriyorsunuz. Gün içinde gerçekleştirdiği becerinin karşısına bir yıldız koyarak haftanın sonunda belirlediğiniz yıldız sayısına ulaştığında çocuğunuza bir ödül veriyorsunuz.

 

Önemli bir hatırlatma! Çocuğunuzla birlikte belirlediğiniz bu ödülü mutlaka yapın. Ebeveyn olarak çocuğunuza model olduğunuzu unutmayınız.

Belirlediğiniz ödülün maddi olmamasına dikkat etmenizi öneririz. Büyürken çocuğunuzun öğrenmesine katkı sağlayacak ödüller (sinema, tiyatro ,müze/sanat galerisi gezisi gibi) tercih edilmelidir.

 

Büyüyorum Gelişiyorum Tablosu 2 çocuğa göre tasarlanmıştır. Her bir çocuk için farklı renkteki yıldızlar kullanılmalıdır.

 

2 çocuklu kullanımda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, çocuklarınızı yaşam becerilerini uygulama düzeylerine göre kıyaslamamanız. Kardeş olmalarına rağmen, her birinin kendine özgü bir gelişimi vardır ve bunu korumalıyız.

 

Dikkat! Küçük parçalar içerdiğinden dolayı yutulması tehlikesi nedeni ile 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. Evde küçük kardeş var ise tabloyu küçük kardeşin erişemeyeceği bir yere asmanızı ve parçalarını da ulaşamayacağı bir yerde saklamanızı öneririz.

 

İçindekiler:

 • Duvara asılabilir büyük bir pano (32*44 cm)
 • 18 adet yaşam becerilerini ifade eden mıknatıslı parça
 • 120 adet (2 farklı renkte) yıldız şeklinde mıknatıs parçaları
 • Kullanım kılavuzu

 

Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak Türkiye’de üretilmiş ve test edilmiştir.

 

EN 71, fitalat testlerinden geçmiştir. CE uygunluğuna sahiptir.

 

Mıknatıslı materyaller çocukların temel becerileri kazanmalarını destekliyor. Duvara asılabilen tablo ve kavraması kolay mıknatıs parçalarından oluşan setler ile çocuklar eğlenerek öğreniyorlar. Hepsi Türkiye'de üretilmiş ve oyuncak güvenlik testlerinden geçen Dokiddo Levodaddy'de ilk kez sizlerle..

BENZER ÜRÜNLER
 • So Pure Diş Kaşıma Halkası
  99,90 ₺
 • Tablo- Yapıştır Yarat- Prenses
  79,90 ₺
 • Water Wow! - Su ile Boyama Kitabı Hayvanlar
  44,90 ₺
 • Dev Boyama Kitabı - Komik Yüzler
  39,95 ₺
 • Metal Montaj Seti - Dinazorlar
  129,90 ₺
 • İndirim
  Ahşap Çocuk Odası Harfleri - V
   7,90 ₺    5,90 ₺
 • Hape Büyük Dozer
  109,90 ₺
 • Sophie La Girafe Zürafa Diş Kaşıyıcı
  174,90 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..