Nubebe Deri Spor Ayakkabı 25 No Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 220,00 ₺169,00 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :




Ürün Kodu: 8405
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Anatomik form

Minik adımlarını atan minik ayakların anatomisini yansıtacak bir ayakkabı formunda tasarlandı. Bu form, çocukların daha yuvarlak ayak şekillerine uyum sağlar ve ayak gelişiminin bu önemli evresinde ayağın kısıtlanmadan büyümesine olanak verir.

 

Natürel elastikiyet

Son derece esnek ve hafif olan tabanı adımlarını evde veya sokakta atarken sağlamlık ve koruma sağlar.

 

Kolay giyilir ve ayarlanabilir

İdeal formu ve kaliteli malzemeleri ayakkabının kolay giyilmesi için tamamen açılmasını ve sonrasında rahat ayarlanabilmesini sağlar.

 

 

 

 

Ayakkabının içi ve dışı tamamen gerçek deriden oluşmaktadır. Gerçek deri olmayan yani içerisinde suni deri, sentetik kumaş, plastik barındıran ayakkabılar çocuğun ayak sağlığına çok ciddi zararlar verir. Bu sağlık sorunlarının başında yan basma, taban düşüklüğü, düz tabanlık, mantar oluşumu, ayaklarda aşırı terleme, isilik gibi durumlar sayılabilir.

 

ÇOCUK AYAK SAĞLIĞI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER

Bebeklerimiz 2 yaşına gelene kadar ilk adım ayakkabısı formatından başka ayakkabı giydirilmemelidir. Sentetik ürün içeren ve dünyanın her yerinde satılan markaların uzak doğuda imal edilen spor ayakkabılarının giydirilmesi çocukların ayaklarına yapılan en büyük kötülüktür. 2 yaşına gelene kadar ilk adım, deri ve çocuk ayak natomisine uygun ayakkabılar giydirilirse 2 yaşından sonra zaten böyle bir sorun ortadan kalkacaktır. Çünkü çocukların ayaklarının yapısı 2 yaşından sonra oturur. Eğer 2 yaşından sonra içe veya dışa basma sorunu, taban düşüklüğü gibi ortopedik sıkıntılar var ise ortopedist tavsiyesi ve reçetesi ile satılan, üretilen yerlerden ayakkabı alınmalıdır.

 

ÇOCUĞUMUN AYAK NUMARASININ BÜYÜYÜP BÜYÜMEDİĞİNİ VEYA NE SIKLIKTA BÜYÜDÜĞÜNÜ NASIL ANLARIM?


Bir bebeğin ayakları 8. aydan 1.5 yaşına gelinceye kadar ortalama 4 ayda 1 numara olacak şekilde büyür. Bu durum bebeklerin boy uzama oranına göre değişkenlik gösterebilir. 1.5 yaşından ergenlik dönemine kadar geçen sürede de yılda en az 3 numara olacak şekilde büyüme gösterir.

 

UCUZ ÇOCUK AYAKKABISI İLE PAHALI ÇOCUK AYAKKABISI ARASINDAKİ FARK NEDEN KAYNAKLANMAKTADIR?

Çocuk ayakkabısı yapımı oldukça maliyetli ve işçilik isteyen bir süreçtir. Bir ayakkabı meydana gelene kadar AR-GE, model çıkartma, kesim, saya, monta, temizleme gibi proseslerden geçer. Bu süreçte uygulanan işlerimin hepsi ayrı işçilik bedelleriyle hesaplanır. Derinin kalitesi, boyutu, taban ve kullanılan aksesuarların bedelleri hesaplanarak ortaya bir maliyet çıkartılır. Her sektörde olduğu gibi burada da kalifiye işçilik, malzeme kalitesi, derinin iyi yerinin kullanılması bir ayakkabının değerini belli eder. Nubebe markası olarak 50 yılı aşkın süredir en kaliteli ürünü müşterilerimize en ekonomik şekilde sunmanın gururunu yaşamaktayız.

BENZER ÜRÜNLER
 • Hello Genç-Yetişkin Şapka 9 Yaş ve Üzeri
  39,95 ₺
 • Pullu Kalp Desenli Kot Şapka 2-5 Yaş
  39,95 ₺
 • Katia&Bony Haftanın Günleri Mottolu 5li Çocuk Soket Çorap
  79,95 ₺
 • Yıkanabilir Mayo Bez (10-15 Kg.)
  39,95 ₺
 • Dondurma Şapka 4-8 Yaş
  34,95 ₺
 • İndirim
  Nubebe Deri Bot Lacivert 26-28 No
   235,00 ₺    179,00 ₺
 • Patik Çorap 2li Ekru-Mavi
  19,95 ₺
 • Ponponlu Hasır Şapka 2-6 Yaş
  39,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..