Organik Aloe Veralı Çamaşır Yumuşatıcı 1 Lt Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 21,95 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: MG.29
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Baby’s Green Organik Aloe veralı Kokusuz Çamaşır Yumuşatıcı, Ecocert onaylı bitkisel hammaddeler içeren formulü sayesinde çamaşırlarınızı yumuşatır. Kolayca ütülenmesine yardımcı olur. Renkli ve beyaz çamaşırlarınız için kullanıma uygundur. Organik Aloe Vera içeren cilt dostu formülü ile bebeğinizin çamaşırları için özel olarak geliştirilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

 

Koku ve Boya içermez. Yeşil Anne Garantisi ile üretilmiştir. Hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel hammaddeler kullanılmıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. SLES, Fosfat, Klor, Amonyak içermez. Çevre dostudur.

 

İçeriğindeki ham maddeler, ambalaj ve üretim süreçleri ECOCERT ve VEGAN SOCIETY standartlarına uygun olarak onaylanmıştır.

 

 

Kullanım Şekli: Baby’s Green Organik Aloeveralı Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcıyı makinenizde güvenle kullanabilirsiniz. Tüm su sertlik seviyelerinde etkilidir. Konsantre formülü sayesinde 40 yıkama yapabilirsiniz. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Çevreye saygılı olmak için makinenizi tam dolu ve düşük ısıda çalıştırın ve dozaj talimatına uyun.

 

Ürün Bileşim: 5-15% Bitkisel Katyonik Aktif, 5-15% Organic Aloe Barbedensis Leaf Juice*, < 5% Noniyonik Aktif (Şeker Tensidi), Sodium Hydroxymethyl glycinate, Isopropanol, Sodium ChlorideAyrıca su içerir.

 

*Ürün toplam bileşiminin % 10’u organik tarım kaynaklıdır. Ürün toplam bileşiminin % 98,9’u doğal kaynaklıdır. ECOCERT Greenlife tarafından sertifikalandırılan Doğal Deterjanlar ile ilgili standarda http://detergents.ecocert.com/en sayfasından ulaşabilirsiniz.

BENZER ÜRÜNLER
 • Sonett Organik Çamaşır Yıkama Sıvısı (Lavanta) 2L
  85,00 ₺
 • Organik Aloe Veralı Çamaşır Yumuşatıcı 1 Lt
  21,95 ₺
 • Sonett Organik Nişastalı Ütü Spreyi
  35,90 ₺
 • Sonett Organik Çamaşır Beyazlatıcı ve Leke Giderici
  44,95 ₺
 • Sonett Organik Çamaşır Yıkama Tozu
  75,00 ₺
 • Moms Green Çamaşır Temizleyicisi Lavanta
  37,90 ₺
 • Moms Green Çamaşır Yumuşatıcı Beyaz Çiçekli
  19,90 ₺
 • Sonett Organik Çamaşır Yumuşatıcısı (Kokusuz)
  35,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..