Moms Green Çamaşır Temizleyici Sabun Kokulu Diğer Ürünler

Ücretsiz Kargo
Fiyat: 37,90 ₺

Ürün Seçenekleri :

Adet :
Ürün Kodu: MG04
Paylaş:

ÜRÜN DETAYLARI

Mom’s Green Bitkisel Beyaz Sabun Kokulu Çamaşır Temizleyici, Beyazlar için özel olarak geliştirilmiştir. Ecocert onaylı bitkisel hammaddeler içeren formülü sayesinde tüm ailenizin beyaz çamaşırlarındaki inatçı kir ve lekeleri kolayca temizler. İçeriğindeki doğal citronella yağı sayesinde beyaz çamaşırlarınızın geleneksel doğal sabun gibi ferah kokmasını sağlar. Optik ağartıcı, fosfat ve klor içermez.
 
Yeşil Anne Garantisi ile üretilmiştir. Hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel hammaddeler kullanılmıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. SLES, Fosfat, Klor, Amonyak içermez. Çevre dostudur.
 
İçeriğindeki hammaddeler, ambalaj ve üretim süreçleri ECOCERT ve VEGAN SOCIETY standartlarına uygun olarak onaylanmıştır.
 
Kullanım Şekli: Mom’s Green Bitkisel Çamaşır Temizleyiciyi makinenizde içiniz rahat kullanabilirsiniz. Tüm su sertlik seviyelerinde etkilidir. Konsantre formülü sayesinde 20 yıkama yapabilirsiniz. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Ağır kirli çamaşırlarda lekelerin üzerine bir miktar döküp çitileyin veya fırçalayın. Lekelere ön müdahalede bulunun. Her yıkamada 50 ml veya bir ölçek Mom's Green Çamaşır Temizleyici ister direk çamaşır makinesinin deterjan bölümüne koyarak, ister çamaşır makinesindeki çamaşırların üzerine direk dökerek çamaşır makinenizde güvenle kullanabilirsiniz. Kullanım oranını kir seviyesine göre artırabilirsiniz. İkinci bir durulamaya gerek yoktur.
Ürün Bileşim: 15%-30% Noniyonik Aktif Madde (Şeker Tensidi), 5%-15% Aniyonik Aktif Madde (Hindistan Cevizi Yağı ), <5% Bitkisel sabun, Doğal Citronella Yağı, Sodium Hydroxymethyl Glycinate,Trisodium Salt of Methylglycineacetic Acid. Ayrıca su içerir. Çevreye saygılı olmak için makinenizi tam dolu ve düşük ısıda çalıştırın ve dozaj talimatına uyun.
 
* Ürün toplam bileşiminin % 97,1’i doğal kaynaklıdır. ECOCERT Greenlife tarafından sertifikalandırılan Doğal Deterjanlar ile ilgili standarda http://detergents.ecocert.com/en sayfasından ulaşabilirsiniz.
 
Net: 1 LT = 20 YIKAMA

BENZER ÜRÜNLER
 • Moms Green Çamaşır Temizleyici Sabun Kokulu
  37,90 ₺
 • Moms Green Çamaşır Suyu Beyaz Çiçekler
  20,90 ₺
 • Moms Green Çamaşır Yumuşatıcı Beyaz Çiçekli
  19,90 ₺
 • Sonett Organik Çamaşır Yıkama Sıvısı (Lavanta) 2L
  85,00 ₺
 • Sonett Organik Çamaşır Beyazlatıcı ve Leke Giderici
  44,95 ₺
 • Sonett Organik Çamaşır Yumuşatıcısı (Kokusuz)
  35,95 ₺
 • Sonett Organik Çamaşır Yıkama Tozu
  75,00 ₺
 • Organik Aloe Veralı Çamaşır Yumuşatıcı 1 Lt
  21,95 ₺
 • BİZİ TAKİP EDİN..